Cocoon CMM35 sleeping bag Adult Mummy sleeping bag Polyester Blue
- In Stock
- 45.30€
- Ex Tax: 36.53€
- Brand: CO4
- Model: 799696106065
- Product Code: CMM35
- Availability: 7 pcs
- ID: 397294
Fast delivery
| Main | |
| Height | 2200 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum width | 80 cm |
| Minimum width | 60 cm |
| package height | 95 mm |
| package width | 150 mm |
| product colour | Blue |
| quantity | 1 |
| Recommended age group | Adult |
| Type | Mummy sleeping bag |
| weight | 255 g |
