Ugreen selfie stick with stand and remote control LP680 1.8m (black)
- In Stock
- 28.78€
- Ex Tax: 23.21€
- Brand: UGR
- Model: 6941876216093
- Product Code: 15609
- Availability: 26 pcs
- ID: 378502
Fast delivery
| Main | |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Material | ABS, PC, Aluminium |
| Maximum height | 180 cm |
| Maximum operating distance | 1.8 m |
| Minimum height | 100 cm |
| product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Shutter button | Yes |
| Warnings | Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children., Product intended solely for use in accordance with instructions. |
