WAHOO TRACKR Heart Rate Sensor
- In Stock
- 80.75€
- Ex Tax: 65.12€
- Brand: WAO
- Model: 850048106246
- Product Code: WFBTHR05W
- Availability: 200 pcs
- ID: 399907
Fast delivery
| Main | |
| ANT+ enabled | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum chest size | 127 cm |
| Maximum strap length | 87,6 cm |
| Minimum strap length | 66,7 cm |
| Mobile operating systems supported | iOS, Android |
| product colour | White, Black |
| Runtime | 100 hours |
| weight | 39 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
