Right mirror Motus MOTMIR01R
- In Stock
- 29.16€
- Ex Tax: 23.52€
- Brand: MTS
- Model: 5901821997553
- Product Code: MOTMIR01R
- Availability: 8 pcs
- ID: 398222
Fast delivery
| Main | |
| Arm length | 16,8 cm |
| Assembly side | Right |
| Compatible handlebar diameter | 2,1 - 2,4 cm |
| Material | Metal, Technopolymer, Glass |
| Mirror dimensions | 15 x 6 x 2 cm |
| product colour | Black |
| product type | Mirror |
| Vehicle type | Bicycle, Electric scooter |
| Warnings | Keep away from small children., Store away from sources of heat and direct sunlight., Product intended solely for use in accordance with instructions. |
| weight | 225 g |
