TOPEAK MTS TRUNKBAG DXP
- In Stock
- 76.12€
- Ex Tax: 61.39€
- Brand: TPK
- Model: 4710069709382
- Product Code: T-TT9643B2
- Availability: 7 pcs
- ID: 356972
Fast delivery
| Main | |
| Adjustable shoulder strap | Yes |
| Capacity | 22.6 L |
| Depth | 250 mm |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 290 mm |
| Material | Polyester |
| Mounting type | Front/rear |
| Number of compartments | 3 |
| product colour | Black |
| Reflective elements | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Type | Bicycle bag |
| weight | 900 g |
| Width | 360 mm |
