Topeak TA2406 Bicycle rear rack mount
- In Stock
- 23.66€
- Ex Tax: 19.08€
- Brand: TPK
- Model: 4710069688045
- Product Code: T-TA2406
- Availability: 3 pcs
- ID: 367216
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 94 mm |
| Height | 61 mm |
| Material | Polymer |
| product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended gender | Man/Woman |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Type | Bicycle rear rack mount |
| weight | 230 g |
| Width | 320 mm |
