Battery BLOW 82-211# (7 Ah)
- Laos olemas
- 22.64€
- Maksudeta: 18.26€
- Tootja: BLO
- Mudel: 5900804003304
- Tootekood: 82-211#
- Saadavus: 6 tk
- ID: 394691
Kiire tarne
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| aku pinge | 12 V |
| kaal | 2 kg |
| Kõrgus | 102 mm |
| Korpuse materjal | ABS |
| Laius | 14.7 mm |
| Sügavus | 63 mm |
| toote tüüp | Battery |
| toote värv | Black |
