NETGEAR APS1000W power supply unit 1000 W Silver
- Laos olemas
- 791.10€
- Maksudeta: 637.98€
Kuumakse alates: 34.56 EUR
- Tootja: NGE
- Mudel: 606449085921
- Tootekood: APS1000W-100NES
- Saadavus: 1 tk
- ID: 401149
Kiire tarne
| Peamine | |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| kaal | 1.03 kg |
| Kõrgus | 39.3 mm |
| Laius | 86.4 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 1272908 h |
| säilitustemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Sügavus | 207.6 mm |
| toote värv | Silver |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Total power | 1000 W |
