Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
Grandstream Networks GWN7600LR wireless access point 867 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)
- Laos olemas
- 78.93€
- Maksudeta: 63.65€
- Tootja: GRA
- Mudel: 6947273703068
- Tootekood: GWN7605
- Saadavus: 1 tk
- ID: 352646
Kiire tarne
| Peamine | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| antenni tüüp | Internal |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| kaal | 388.2 g |
| Kõrgus | 180.4 mm |
| Laius | 180.4 mm |
| MIMO | Yes |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Networking standards | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Package volume | 79 cm³ |
| pakendi kaal | 719.3 g |
| pakendi kõrgus | 220 mm |
| pakendi sügavus | 228.5 mm |
| Placement | Wall |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Security algorithms | AES, WEP, WPA, TKIP, WPA2-PSK |
| Sügavus | 40.8 mm |
| toote värv | White |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
