Keenetic Hero 5G (KN-4110) wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Grey, White
- Laos olemas
- 240.24€
- Maksudeta: 193.74€
Kuumakse alates: 10.49 EUR
- Tootja: KEC
- Mudel: 4897082922049
- Tootekood: KN-4110-01-EU
- Saadavus: 3 tk
- ID: 401782
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3G | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| 4G | Yes |
| 4K streaming | Yes |
| 5G | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AdGuard ad blocker | Yes |
| Antenna design | Internal & external |
| Antenna included | Yes |
| Backup function | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000/2500Base-T |
| Captive portal | Yes |
| Cloud-managed | Yes |
| Cloudflare DNS | Yes |
| Command-line interface (CLI) | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Detachable antenna(s) | Yes |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Direct or cloud access via KeenDNS | Yes |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 2500, 1000 Mbit/s, 100 |
| Flash memory | 256 MB |
| Guest access | Yes |
| HTTPS security for access via KeenDNS | Yes |
| Indication light | Yes |
| Intelligent Mesh technology | Yes |
| IntelliQoS | Yes |
| Kaablid kaasas | LAN (RJ-45), Power |
| kaal | 698 g |
| Kahe SIM-kaardi tugi | Yes |
| Kõrgus | 45 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 217 mm |
| Languages support | Portuguese, Italian, Spanish, German, English, French |
| LED indicators | LTE, Power, Status, WAN, WLAN |
| Load balancing system | Yes |
| Lühike juhend | Yes |
| MIMO | Yes |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 256 |
| Package type | Box |
| pakendi kaal | 1.21 kg |
| pakendi kõrgus | 61 mm |
| pakendi laius | 374 mm |
| pakendi sügavus | 279 mm |
| Parental control | Yes |
| Power source type | DC |
| protsessori mudel | MediaTek MT7981B |
| protsessori sagedus | 1300 MHz |
| protsessori tootja | MediaTek |
| protsessori tuumad | 2 |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Remote management | Yes |
| Reset button | Yes |
| Schedule access | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| sisemälu | 512 MB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Yes |
| Sügavus | 159 mm |
| toote tüüp | Tabletop router |
| toote värv | White, Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| WAN connection type | RJ-45, WISP |
| Web-based management | Yes |
| Web-based setup wizard | Yes |
| Wi-Fi riba | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WireGuard | Yes |
| Wireless statistics | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 2404 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 3000 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 574 Mbit/s |
| WPS push button | Yes |
