Keenetic Roamer 4G (KN-5110) Cellular network modem
- Laos olemas
- 75.59€
- Maksudeta: 60.96€
- Tootja: KEC
- Mudel: 4897082922575
- Tootekood: KN-5110-01-EU
- Saadavus: 6 tk
- ID: 399217
Kiire tarne
| Peamine | |
| 4G standard | LTE |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in display | Yes |
| Data network | 4G |
| Kaablid kaasas | USB Type-A to USB Type-C |
| kaal | 126 g |
| Kõrgus | 108 mm |
| Laius | 64.2 mm |
| Lühike juhend | Yes |
| pakendi kaal | 202 g |
| pakendi kõrgus | 120 mm |
| pakendi laius | 80 mm |
| pakendi sügavus | 45 mm |
| Power source type | Battery, USB |
| seadme tüüp | Cellular network modem |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Sügavus | 17.3 mm |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 5 - 95% |
| toote värv | Grey, Black |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Wi-Fi riba | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| wifi | Yes |
