Keenetic Voyager Pro AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Router/Extender/Access Point with 2-Port Gigabit Smart Switch and Power over Ethernet, 4pc(s)
- Laos olemas
- 422.49€
- Maksudeta: 340.72€
Kuumakse alates: 18.46 EUR
- Tootja: KEC
- Mudel: 4897082921035
- Tootekood: KN-3510-41EN
- Saadavus: 2 tk
- ID: 399218
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Antennas quantity | 3 |
| antenni tüüp | Internal |
| BeamForming | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10, 1000, 100 |
| Firewall security | SPI |
| Flash memory | 128 MB |
| Guest access | Yes |
| IGMP snooping | Yes |
| kaal | 488 g |
| Kõrgus | 38 mm |
| Laius | 170 mm |
| MIMO | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS, Android |
| Networking standards | IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac, IEEE 802.1x, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 7 |
| Parental control | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| protsessori tuumad | 2 |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA-PSK, HTTPS, WEP, WPA3-PSK, SSH, OWE, WPA3-Enterprise |
| sisemälu | 256 MB |
| Sügavus | 170 mm |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 95% |
| toote tüüp | Mesh system |
| toote värv | White |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| Wi-Fi riba | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 1800 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1200 Mbit/s |
| WPS push button | Yes |
