Rechargeable battery KARCHER for VC 6/7 Cordless (2.863-361.0)
- Laos olemas
- 145.76€
- Maksudeta: 117.55€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529071309
- Tootekood: 2.863-361.0
- Saadavus: 8 tk
- ID: 302542
Kiire tarne
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 2500 mAh |
| aku pinge | 25.2 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brand compatibility | Kärcher |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| kaal | 500 g |
| Kõrgus | 49 mm |
| Laius | 83 mm |
| pakendi kaal | 600 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 149 mm |
| Suitable for vacuum type | Stick vacuum |
| toote tüüp | Battery |
| toote värv | White |
