Asrock EC262D4U motherboard Intel C262 LGA 1700 micro ATX
- Laos olemas
- 353.55€
- Maksudeta: 285.12€Kuumakse alates: 15.44 EUR
- Tootja: ASR
- Mudel: 4711430522708
- Tootekood: EC262D4U
- Saadavus: 2 tk
- ID: 361550
Kiire tarne
| Peamine | |
| ACPI version | 6.4 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| BIOS memory size | 256 Mbit |
| BIOS type | AMI |
| COM ports quantity | 1 |
| Compatible processor series | Intel® Xeon® |
| ECC сompatibility | ECC |
| emaplaadi kiibistik | Intel C262 |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Yes |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 90% |
| Laius | 244 mm |
| M.2 (M) pilude arv | 1 |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Number of memory slots | 4 |
| Number of SATA III connectors | 8 |
| PC health monitoring | Fan, CPU |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| protsessori pesa | LGA 1700 |
| protsessori tootja | Intel |
| RAID levels | 5, 0, 1, 10 |
| RAID support | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sügavus | 244 mm |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Supported storage drive interfaces | M.2 |
| System Management BIOS (SMBIOS) version | 2.8 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| TPM connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| wifi | No |
