Asrock TRX50 WS motherboard
- Laos olemas
- 606.96€
- Maksudeta: 489.48€Kuumakse alates: 26.51 EUR
- Tootja: ASR
- Mudel: 4710483944529
- Tootekood: TRX50 WS
- Saadavus: 6 tk
- ID: 341339
Kiire tarne
| Peamine | |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS button | Yes |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| Component for | PC |
| ECC | Yes |
| emaplaadi kiibistik | AMD TRX50 |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Laius | 305 mm |
| Line-out | Yes |
| M.2 (M) pilude arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 1 TB |
| mälukanalid | Quad-channel |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard form factor | EATX |
| Number of antenna connectors | 2 |
| Number of chassis fan connectors | 3 |
| Number of COM connectors | 1 |
| Number of memory slots | 4 |
| Number of microphone inputs | 1 |
| Number of SATA connectors | 4 |
| Number of USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Type-C ports | 1 |
| On-board graphics card | No |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 3 |
| protsessori pesa | Socket sTR5 |
| protsessori tootja | AMD |
| säilitustemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| SPDIF optical output | Y |
| Sügavus | 277 mm |
| Supported memory module capacities | 48GB, 32GB, 64GB, 24GB, 16GB, 96GB |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported processor sockets | Socket sTR5 |
| Supported storage drive interfaces | Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4) |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| TPM connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
