Supermicro MBD-X13DAI-T Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Extended ATX
- Laos olemas
- 1 203.17€
- Maksudeta: 970.30€
Kuumakse alates: 52.56 EUR
- Tootja: SUM
- Mudel: 672042886364
- Tootekood: MBD-X13DAI-T-O
- Saadavus: 3 tk
- ID: 401791
Kiire tarne
| Peamine | |
| ACPI version | 6.4 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| COM ports quantity | 1 |
| Compatible processor series | Intel® Xeon® |
| Component for | Server |
| ECC сompatibility | ECC |
| emaplaadi kiibistik | Intel C741 |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 5 - 95% |
| Laius | 307.3 mm |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Maksimaalne sisemälu | 4 TB |
| Maximum RDIMM memory | 256 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Motherboard form factor | Extended ATX |
| Number of COM connectors | 1 |
| Number of memory slots | 16 |
| Number of SATA III connectors | 8 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 5 |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| Power fan connector | Yes |
| protsessori pesa | LGA 4677 (Socket E) |
| protsessori tootja | Intel |
| RAID levels | 5, 10, 1, 0 |
| RAID support | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sügavus | 332.7 mm |
| Supported memory clock speeds | 5600, 4400, 4000, 4800 |
| Supported memory module capacities | 16GB, 32GB, 256MB, 64GB, 128GB |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported storage drive interfaces | SATA III |
| System Management BIOS (SMBIOS) version | 3.5 |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 8 - 90% |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| TPM connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| wifi | No |
