MSI VENTUS GEFORCE RTX 5090 32G 3X OC graphics card NVIDIA 32 GB GDDR7
- Laos olemas
- 4 505.37€
- Maksudeta: 3 633.36€Kuumakse alates: 196.81 EUR
- Tootja: MIS
- Mudel: 4711377301633
- Tootekood: V530-060R
- Saadavus: 1 tk
- ID: 359864
Kiire tarne
| Peamine | |
| Cooling type | Active |
| CUDA | Yes |
| CUDA Cores | 21760 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 32 GB |
| DisplayPort version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Dual Link DVI | No |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5090 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| Kaablid kaasas | Power |
| kaal | 1.88 kg |
| Kõrgus | 139 mm |
| Length | 325 mm |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Memory bandwidth (max) | 28 GB/s |
| Memory bus | 512 bit |
| Minimum system power supply | 1000 W |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Package type | Box |
| pakendi kõrgus | 254 mm |
| pakendi laius | 408 mm |
| pakendi sügavus | 113 mm |
| Power consumption (typical) | 575 W |
| Processor boost clock speed | 2437 MHz |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Sügavus | 67 mm |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| toote värv | Black |
| TV tuner integrated | No |
| vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
