Zotac ZT-P10300A-10L graphics card NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB GDDR5
  • Laos olemas
  • Tootja: ZOA
  • Mudel: 4895173613272
  • Tootekood: ZT-P10300A-10L
  • Saadavus: 279 tk
  • ID: 360528
Kiire tarne
Peamine
Cooling type Active
CUDA Yes
CUDA Cores 384
DirectX version 12.0
Diskreetne graafikakaardi mälu 2 GB
Dual Link DVI No
DVI-D ports quantity 1
Full HD Yes
Graphics card memory type GDDR5
Graphics processor GeForce GT 1030
Graphics processor family NVIDIA
HDCP Yes
HDMI ports quantity 1
HDMI versioon 2.0b
Interface type PCI Express 3.0
Kõrgus 111.2 mm
Length 172.5 mm
mälu kella kiirus 6000 MHz
Maximum displays per videocard 3
Memory bus 64 bit
Minimum system power supply 300 W
Number of fans 1 fan(s)
Number of slots 1
OpenGL version 4.5
PhysX Yes
Power consumption (typical) 30 W
Processor boost clock speed 1468 MHz
protsessori sagedus 1227 MHz
Sügavus 16 mm