Asrock Challenger 360 Digital Processor Liquid cooling kit 12 cm Black
- Laos olemas
- 100.01€
- Maksudeta: 80.65€
- Tootja: ASR
- Mudel: 4711581493483
- Tootekood: 90-ACLA36-BAAGA6
- Saadavus: 1 tk
- ID: 400353
Kiire tarne
| Peamine | |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Display type | LED |
| ekraani eraldusvõime | 480 x 480 pixels |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan current | 0.18 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25.4 mm |
| Fan voltage | 12 V |
| Illumination colour | Green, Red, Blue, Amber |
| Illumination LED | Yes |
| Kuva diagonaal | 7.62 cm (3") |
| Maximum air pressure | 1.44 mmH2O |
| Maximum airflow | 62.6 cfm |
| Noise level (high speed) | 31 dB |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump connector | 4-pin |
| Pump current | 72 mA |
| Pump motor speed (max) | 3200 RPM |
| Pump motor speed (min) | 1200 RPM |
| Pump voltage | 12 V |
| Radiator depth | 39.4 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 12 cm |
| Rotational speed (min) | 1200 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1851, Socket AM5, Socket AM4, LGA 1700 |
| toote värv | Black |
| Tube length | 45 cm |
| Type | Liquid cooling kit |
| Waterblock depth | 8.5 cm |
| Waterblock height | 5.35 cm |
| Waterblock width | 8.41 cm |
