ASRock Challenger 240 Digital Cooling
- Laos olemas
- 87.89€
- Maksudeta: 70.88€
- Tootja: ASR
- Mudel: 4711581493469
- Tootekood: 90-ACLA24-BAAGA6
- Saadavus: 2 tk
- ID: 396699
Kiire tarne
| Peamine | |
| Airflow | 62,6 CFM |
| Display type | LED |
| Fan static pressure | 1,77 mmH2O |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Noise level | 31 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Radiator depth | 27.7 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 11.9 cm |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket AM4, LGA 1851, Socket AM5, LGA 1700 |
| toote värv | Black |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Warranty period | 6 year(s) |
| Water block material | Copper |
| Waterblock depth | 8.5 cm |
| Waterblock height | 5.4 cm |
| Waterblock width | 8,4 cm |
