Noctua NF-A9 PWM computer cooling system Computer case Fan 9.2 cm Beige, Brown
- Laos olemas
- 31.92€
- Maksudeta: 25.74€
- Tootja: NOC
- Mudel: 4716123315513
- Tootekood: NF-A9 PWM
- Saadavus: 30 tk
- ID: 309559
Kiire tarne
| Peamine | |
| Airflow | 78.9 m³/h |
| Fan diameter | 9.2 cm |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733080 |
| Kõrgus | 25 mm |
| Laius | 92 mm |
| Maximum air pressure | 2.28 mmH2O |
| Maximum current | 0.1 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 h |
| Noise level (high speed) | 22.8 dB |
| Noise level (low speed) | 16.3 dB |
| Power consumption (typical) | 1.2 W |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Sügavus | 92 mm |
| Suitable location | Computer case |
| toote värv | Bronze, Beige |
| Type | Fan |
| Voltage | 12 V |
