CHIEFTEC 650W PSU 85+ 230V W/CABLE MNG
- Laos olemas
- 70.31€
- Maksudeta: 56.70€
- Mudel: 4710713239371
- Tootekood: CTG-650C
- Saadavus: 101 tk
- ID: 355995
Kiire tarne
Why pay more than necessary! Chieftec's first power supply series which was exclusively designed for the European market, is characterized by a high efficiency for a minimalist price. Defined and layed out for a fixed voltage of 230V, these A-80 series models are true saving wonder s, of course considering the non-certified 80+ feature! With wattages ranging from 350W up to 500W these power supplies are optimized for both proper office and home solutions.
| Peamine | |
| Cooling system | 120 mm fan |
| Dimensions (WxDxH) | 15 cm x 14 cm x 8.7 cm |
| Input voltage | AC 230 V |
| Modular Cable Management | Yes |
| Output voltage | +3.3, +5, ±12 V |
| Power Capacity | 650 Watt |
| Product description | Chieftec A-80 Series CTG-650C - power supply - 650 Watt |
| seadme tüüp | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification Compliance | ATX12V 2.3/ EPS12V |
| Tootja garantii | 2-year warranty |
