Qoltec 5315 Docking station HDD/SSD | 2.5"/3.5" SATA | USB 3.0
- Laos olemas
- 30.02€
- Maksudeta: 24.21€
- Tootja: QOC
- Mudel: 5901878503158
- Tootekood: 50315
- Saadavus: 3 tk
- ID: 310290
Kiire tarne
| Peamine | |
| Baud rate | 5Gb/s |
| HDD size | 2.5 "or 3.5" 2TB hard drive |
| Interface type | SATA |
| kaal | 247 g |
| Kõrgus | 75.6 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Laius | 125.5 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Package type | Box |
| Product main colour | Silver |
| SSD size | 2.5" |
| Sügavus | 70 mm |
| toote tüüp | Dock station |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows 10 |
