Samsung 990 EVO 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND TLC
- Laos olemas
- 436.23€
- Maksudeta: 351.80€
Kuumakse alates: 19.06 EUR
- Tootja: SA1
- Mudel: 8806095300269
- Tootekood: MZ-V9E2T0BW
- Saadavus: 10 tk
- ID: 310145
Kiire tarne
| Peamine | |
| Component for | Universal |
| Hardware encryption | Yes |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| kaal | 9 g |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 5 - 95% |
| Laius | 80.2 mm |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Mittetöötav šokk | 1500 G |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Operating voltage | 3.3 V |
| Package type | Box |
| PCI Express CEM revision | 4.0 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Power consumption (idle) | 0.06 W |
| Power consumption (read) | 5.5 W |
| Power consumption (sleep) | 0.005 W |
| Power consumption (write) | 4.7 W |
| Read speed | 5000 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 22.1 mm |
| TBW rating | 1200 |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 5 - 95% |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| TRIM support | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Write speed | 4200 MB/s |
