Seagate IronWolf internal hard drive 10 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST10000VN000)
- Laos olemas
- 447.34€
- Maksudeta: 360.76€
Kuumakse alates: 19.54 EUR
- Tootja: SEA
- Mudel: 8719706022859
- Tootekood: ST10000VN000
- Saadavus: 22 tk
- ID: 310002
Kiire tarne
| Peamine | |
| Component for | NAS |
| HDD Capacity | 10 TB |
| HDD size | 3.5" |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD sustained transfer rate | 210 MiB/s |
| Interface | Serial ATA |
| kaal | 720 g |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Laius | 101.8 mm |
| Mean time to failure (MTTF) | 1000000 h |
| Mittetöötav šokk | 300 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 7.8 W |
| Power consumption (typical) | 10.1 W |
| Recording technology | CMR |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Start-up current | 1.8 A |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Sügavus | 146.9 mm |
| tööšokk | 70 G |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Type | HDD |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
