Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 internal hard drive 24 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" Serial ATA III
- Laos olemas
- 1 060.89€
- Maksudeta: 855.56€
Kuumakse alates: 46.34 EUR
- Tootja: SEA
- Mudel: 8719706437073
- Tootekood: ST24000NT002
- Saadavus: 10 tk
- ID: 310024
Kiire tarne
| Peamine | |
| Component for | Server/workstation |
| HDD Capacity | 24 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 3.5" |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD sustained transfer rate | 285 MiB/s |
| Interface | Serial ATA III |
| kaal | 685 g |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Laius | 101.8 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 6.3 W |
| Power consumption (standby) | 1.1 W |
| Power consumption (typical) | 7.8 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Start-up current | 2 A |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| tööšokk | 40 G |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Type | HDD |
