Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
- Laos olemas
- 42.85€
- Maksudeta: 34.56€
- Tootja: SLP
- Mudel: 4713436142461
- Tootekood: SP128GBP34A60M28
- Saadavus: 14 tk
- ID: 401053
Kiire tarne
| Peamine | |
| Backlight | No |
| Component for | PC/Laptop |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| kaal | 8 g |
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 22 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.3 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Read speed | 2200 MB/s |
| SSD mahutavus | 128 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 3.5 mm |
| tööšokk | 1500 G |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1, Windows 10 |
| Write speed | 1600 MB/s |
