Silicon Power PC60 Portable SSD 1 TB Black
- Laos olemas
- 175.77€
- Maksudeta: 141.75€
Kuumakse alates: 7.68 EUR
- Tootja: SLP
- Mudel: 4713436149965
- Tootekood: SP010TBPSDPC60CK
- Saadavus: 3 tk
- ID: 342230
Kiire tarne
| Peamine | |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-A |
| kaal | 46 g |
| Kõrgus | 11.2 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 80 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| mälu tüüp | 3D NAND |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Protection features | Bump resistant, Drop proof |
| Read speed | 540 MB/s |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Sügavus | 80 mm |
| toote värv | Black |
| USB connector | USB Type-A to USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1, Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Write speed | 500 MB/s |
