SSD Biostar M760 256GB
- Laos olemas
- 62.46€
- Maksudeta: 50.37€
- Tootja: BIO
- Mudel: 4712960686571
- Tootekood: SA122PME36
- Saadavus: 91 tk
- ID: 310205
Kiire tarne
| Peamine | |
| Component for | PC |
| Interface | PCIe Gen3x4 |
| Kõrgus | 22 mm |
| Laius | 80 mm |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.3 |
| Operating voltage | 3.3 V |
| Package type | Box |
| Read speed | 3200 MB/s |
| SSD mahutavus | 256 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 3.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Write speed | 1300 MB/s |
