UNITEK CLONING STATION 2X SATA 2,5"/3,5" USB 5GB
- Laos olemas
- 51.17€
- Maksudeta: 41.27€
- Tootja: UTK
- Mudel: 4894160051271
- Tootekood: Y-3026GY01-EU
- Saadavus: 3 tk
- ID: 310286
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input voltage | 12 V |
| Connection to PC | Yes |
| Input current | 3 A |
| Kaablid kaasas | USB Type-A - USB Type-B |
| Kõrgus | 61 mm |
| Laius | 130 mm |
| LED indicators | Yes |
| Materjal | Aluminium |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Number of storage drives supported | 2, 2 |
| Offline cloning function | Y |
| Package type | Box |
| Plug and Play | Yes |
| Storage drive interface | Serial ATA |
| Storage drive sizes supported | 2.5, 3.5" |
| Storage media type | HDD, SSD |
| Sügavus | 115 mm |
| toote värv | Grey |
| TRIM support | Yes |
| UASP support | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
