WD Blue 2TB 3.5" SATA HDD WD20EARZ
- Laos olemas
- 145.90€
- Maksudeta: 117.66€
- Tootja: WES
- Mudel: 718037900667
- Tootekood: WD20EARZ
- Saadavus: 20 tk
- ID: 310018
Kiire tarne
| Peamine | |
| Acoustic pressure emissions | 21 dB |
| Baud rate | 180 MB/s |
| HDD Capacity | 2 TB |
| HDD size | 3.5" |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Interface | SATA III |
| kaal | 450 g |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Laius | 101.6 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power requirements | 12/5 VDC |
| Recording technology | CMR |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| toote värv | Blue |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Type | HDD |
