Western Digital Purple WD23PURZ internal hard drive 3.5" 2 TB Serial ATA
- Laos olemas
- 125.41€
- Maksudeta: 101.14€
- Tootja: WES
- Mudel: 718037896199
- Tootekood: WD23PURZ
- Saadavus: 1 tk
- ID: 309987
Kiire tarne
| Peamine | |
| 24/7 operation | Yes |
| Component for | Surveillance system |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD Capacity | 2 TB |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | Serial ATA |
| kaal | 450 g |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Laius | 101.6 mm |
| Maximum number of cameras supported | 64 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Noise level (idle) | 21 dB |
| Power consumption (idle) | 3.2 W |
| Power consumption (read) | 3.8 W |
| Power consumption (write) | 3.8 W |
| Sügavus | 147 mm |
| Type | HDD |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
