Seagate Enterprise ST10000NM018B internal hard drive 10 TB 7200 RPM 256 MB 3.5" SAS
- Laos olemas
- 526.64€
- Maksudeta: 424.71€
Kuumakse alates: 23.01 EUR
- Tootja: SEA
- Mudel: 8719706022200
- Tootekood: ST10000NM018B
- Saadavus: 20 tk
- ID: 400361
Kiire tarne
| Peamine | |
| 24/7 operation | Yes |
| Average latency | 4.16 ms |
| Component for | Disk array |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD Capacity | 10 TB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 3.5" |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | SAS |
| kaal | 720 g |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Laius | 101.8 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Mittetöötav šokk | 300 G |
| Mittetöötav vibratsioon | 5 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 8.14 W |
| Power consumption (typical) | 12.26 W |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| tööšokk | 70 G |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Type | HDD |
| Warnings | Avoid exposure to extreme temperatures., Do not dispose of in normal waste, special disposal., Store away from water and moisture. |
