Kingston Technology KSM56E46BS8KM-16HA memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC
- Laos olemas
- 633.06€
- Maksudeta: 510.53€
Kuumakse alates: 27.65 EUR
- Tootja: KIN
- Mudel: 740617336009
- Tootekood: KSM56E46BS8KM-16HA
- Saadavus: 10 tk
- ID: 378138
Kiire tarne
| Peamine | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 46 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Component for | Server |
| Doesn't contain | Halogen |
| ECC | Yes |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| JEDEC standard | Yes |
| Kõrgus | 31.2 mm |
| Laius | 133.3 mm |
| Lead plating | Gold |
| mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 72 |
| On-Die ECC | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| Row Precharge Time (TRP) | 16 |
| säilitustemperatuur (T-T) | -55 - 100 °C |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| SPD profile | Yes |
| toote värv | Green, Black |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
