Micron 32GB DDR5-5600 ECC UDIMM 2Rx8 CL46
- Laos olemas
- 1 991.18€
- Maksudeta: 1 605.79€
Kuumakse alates: 86.98 EUR
- Tootja: Mio
- Mudel: 649528939029
- Tootekood: MTC20C2085S1EC56BR
- Saadavus: 10 tk
- ID: 349839
Kiire tarne
| Peamine | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 46 |
| Compliance certificates | REACH, RoHS, CE |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 |
| sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Warranty period | 3 year(s) |
