Micron 64GB DDR5-5600 RDIMM 2Rx4 CL46
- Laos olemas
- 2 357.13€
- Maksudeta: 1 900.91€
Kuumakse alates: 102.97 EUR
- Tootja: Mio
- Mudel: 649528938831
- Tootekood: MTC40F2046S1RC56BR
- Saadavus: 6 tk
- ID: 329537
Kiire tarne
| Peamine | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 46 |
| Compliance certificates | REACH, RoHS, CE |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, CE, REACH |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
