Dell PowerEdge | R360 | Rack (1U) | Intel Xeon 6 | 1 | 6369P | 8 | 16 | 3.3 GHz | 2x32GB/1x480GB | SATA | Up to 8 x 2.5" | PERC H755 | iDRAC9 Enterprise | Power supply 2x700 W | ReadyRails Sliding Rails | No OS | Warranty ProSupport NBD Onsite, 36 month(s
- Laos olemas
- 5 845.05€
- Maksudeta: 4 713.75€
Kuumakse alates: 255.33 EUR
- Tootja: Dell
- Mudel: 2000001419779
- Tootekood: EMEA_PROMO_R360_SPL6
- Saadavus: 4 tk
- ID: 401512
Kiire tarne
| Additional accessories | 2xC13 to C14, PDU Style, 10 AMP, 6.5 Feet (2m), Power Cord |
| RAID controller type | PERC H755 |
| Disain | |
| Chassis type | Rack (1U) |
| Rack rails | ReadyRails Sliding Rails |
| Esitus | |
| Mälu tüüp | UDIMM |
| Trusted Platform Module (TPM) version | TPM 2.0 V6 |
| Mälu | |
| Mälu kella kiirus | 4800 |
| Paketi omadused | |
| Aku klassifikatsioon | CL126:NE:2016-12-09 |
| Aku koostis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Aku tüüp | Battery |
| Brutokõrgus (mm) | 42 |
| Brutolaius (mm) | 482.00 |
| Brutosügavus (mm) | 563 |
| Maht (m3) | 0.011397372 |
| Paber/Papp | 980.00 |
| Pakendi kogus | 1.00 |
| Paleti kogus | 70 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.98 |
| TI kaal (kg) | 0.1 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Protsessor | |
| Number of processors installed | 1 |
| Number of processors supported | 1 |
| Processor cache | 24 |
| Processor threads | 16 |
| Protsessori mudel | 6369P |
| Protsessori perekond | Intel Xeon 6 |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Säilitamine | |
| Number of hard drives supported | Up to 8 x 2.5" |
| Pre-installed | 2x32GB/1x480GB |
| Storage drive interface | SATA |
| Tarkvara | |
| Management software | iDRAC9 Enterprise |
| Operating system | No OS |
| Tehnilised detailid | |
| Brutokaal | 14.21 |
| Garantii | 36 |
| Neto kaal | 13.23 |
| Network interface | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| Producer | Dell |
| Producer product family | PowerEdge |
| Producer product name | R360 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 2x700 |
