Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
QOLTEC 51943 Pure Sine Wave Inverter
- Laos olemas
- 248.68€
- Maksudeta: 200.55€
Kuumakse alates: 10.86 EUR
- Tootja: Qoltec
- Mudel: 5901878519432
- Tootekood: 51943
- Saadavus: 1 tk
- ID: 320493
Kiire tarne
Qoltec brand inverter with UPS function and battery charging with continuous power of 2000 W and pure sinusoidal waveform. It is ideal where there is no direct access to the power grid. The product has built-in two mains sockets compatible with European plugs, USB port, LCD display, two fans and LEDs indicating the operation of the device.
| Peamine | |
| Dimensions (WxDxH) | 46 cm x 21 cm x 9 cm |
| Input Connectors | 2 x power IEC 60320 C14, threaded terminal |
| Input voltage | AC 230 V / DC 12 V |
| kaal | 5.5 kg |
| Kaasas olevad tarvikud | 6 fuses, wires set, wiring wrench |
| Output connectors | 1 x 4 pin USB Type A - 5 V 1 A |
| Output voltage | AC 230 V ± 5% |
| Power Capacity | 2000 Watt |
| Product description | Qoltec Monolith - DC to AC power inverter / battery charger / UPS - pure sine wave, LCD - 2000 Watt |
| seadme tüüp | DC to AC power inverter / battery charger / UPS - external |
| Tootja garantii | 2-year warranty |
