CABLE ACC MOUNT BOX CAT6 UPT/NCAC-1U6-01 GEMBIRD
- Laos olemas
- 8.75€
- Maksudeta: 7.06€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309096997
- Tootekood: NCAC-1U6-01
- Saadavus: 20 tk
- ID: 303147
Kiire tarne
| Peamine | |
| Dimensions | 53 x 40 x 30 mm |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | CAT6 UTP single port surface mount box. |
| Müüja koduleht | gembird.com/item.aspx?id=9699 |
| Saatekarbi kaal | 0.027 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 3 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 4 cm |
| Saatekasti sügavus | 5 cm |
| Ühik netokaal | 0.025 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.027 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Üksuse kasti laius | 0.04 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.05 |
| Unit Brutto Volume | 6e-005 cubm |
