CABLE ACC TIES NYLON 100PCS/NYT-100/25 GEMBIRD
- Laos olemas
- 7.92€
- Maksudeta: 6.39€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309033114
- Tootekood: NYT-100/25
- Saadavus: 30 tk
- ID: 345791
Kiire tarne
| Peamine | |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | - Nylon cable ties - Bag of 100 pcs - 100mm length, 2.5mm width |
| Length | 0.1 m |
| Müüja koduleht | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3311 |
| Saatekarbi kaal | 0.03 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 8 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 2 cm |
| Saatekasti sügavus | 12 cm |
| Ühik netokaal | 0.025 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.03 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Üksuse kasti laius | 0.02 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Unit Brutto Volume | 0.000192 cubm |
