PATCH CABLE CAT6 FTP 2M/GREY PP6-2M GEMBIRD
- Laos olemas
- 8.57€
- Maksudeta: 6.91€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309045377
- Tootekood: PP6-2M
- Saadavus: 100 tk
- ID: 303129
Kiire tarne
Cable , Category CAT 6 , Shielding S-FTP , Length 2m , Colour Grey
| Peamine | |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable length | 2m |
| Cable shielding | S-FTP |
| Colour | Grey |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | FTP Cat6 Patch cord, grey, 2 m |
| Müüja koduleht | gembird.com/item.aspx?id=4537 |
| Saatekarbi kaal | 0.059 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 2 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 12 cm |
| Saatekasti sügavus | 14 cm |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.056 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.059 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.14 |
| Unit Brutto Volume | 0.000336 cubm |
