PATCH CABLE CAT6 FTP 30M/GREY PP6-30M GEMBIRD
- Laos olemas
- 14.12€
- Maksudeta: 11.39€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309101219
- Tootekood: PP6-30M
- Saadavus: 30 tk
- ID: 303293
Kiire tarne
Cable , Category CAT 6 , Shielding S-FTP , Length 30m , Colour Grey
| Peamine | |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable length | 30m |
| Cable shielding | S-FTP |
| Colour | Grey |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | FTP Cat6 Patch cord, grey, 30 m |
| Müüja koduleht | gembird.com/item.aspx?id=10121 |
| Saatekarbi kaal | 0.655 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 6 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 18 cm |
| Saatekasti sügavus | 18 cm |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.65 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.655 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.06 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Unit Brutto Volume | 0.001944 cubm |
