PATCH CABLE CAT6 UTP 30M/GREY PP6U-30M GEMBIRD
- Laos olemas
- 14.14€
- Maksudeta: 11.40€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309103602
- Tootekood: PP6U-30M
- Saadavus: 30 tk
- ID: 303296
Kiire tarne
Cable , Category CAT 6 , Shielding U-UTP , Length 30m , Colour Grey
| Peamine | |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable length | 30m |
| Cable shielding | U-UTP |
| Colour | Grey |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | UTP Cat6 Patch cord, grey, 30 m
- Perfect connection - Gold plated contacts |
| Mudel | PP6U-30M |
| Müüja koduleht | www.gembird.com/item.aspx?id=10360 |
| Saatekarbi kaal | 0.7 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 6 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 18 cm |
| Saatekasti sügavus | 18 cm |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.6 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.7 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.06 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Unit Brutto Volume | 0.001944 cubm |
