PATCH CABLE CAT6 UTP 5M/RED PP6U-5M/R GEMBIRD
- Laos olemas
- 8.83€
- Maksudeta: 7.12€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309093163
- Tootekood: PP6U-5M/R
- Saadavus: 30 tk
- ID: 352259
Kiire tarne
| Peamine | |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable length | 5m |
| Cable shielding | U-UTP |
| Colour | Red |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | UTP Cat6 Patch cord, 5 m, red Perfect connection Gold plated contacts |
| Müüja koduleht | gembird.com/item.aspx?id=9316 |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.1 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.11 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.24 |
| Unit Brutto Volume | 0.001188 cubm |
