PATCH CABLE CAT6 UTP 5M/YELLOW PP6U-5M/Y GEMBIRD
- Laos olemas
- 8.80€
- Maksudeta: 7.10€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309093132
- Tootekood: PP6U-5M/Y
- Saadavus: 30 tk
- ID: 352260
Kiire tarne
| Peamine | |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable length | 5m |
| Cable shielding | U-UTP |
| Colour | Yellow |
| Kategooria kood | CBL |
| Kirjeldus | UTP Cat6 Patch cord, 5 m, yellow |
| Müüja koduleht | gembird.com/item.aspx?id=9313 |
| Saatekarbi kaal | 0.109 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 3 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 17 cm |
| Saatekasti sügavus | 23.5 cm |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.1 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.109 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.235 |
| Unit Brutto Volume | 0.001198 cubm |
