External HDD|SEAGATE|Expansion|10TB|USB 3.0|Drives 1|Black|STKP10000400
- Laos olemas
- 336.80€
- Maksudeta: 271.61€
Kuumakse alates: 14.71 EUR
- Tootja: SEAGATE
- Mudel: 3660619040438
- Tootekood: STKP10000400
- Saadavus: 1 tk
- ID: 337725
Kiire tarne
Expansion , 10TB , USB 3.0 , Drives 1 , 3,5" , Colour Black , Dimensions 125 x 179 x 42 mm
| Peamine | |
| Colour | Black |
| Dimensions | 125 x 179 x 42 mm |
| HDD Capacity | 10TB |
| HDD Family name | Expansion |
| Kategooria kood | HDE |
| Kirjeldus | SEAGATE EXPANSION DESKTOP 10TB 3.5" USB 3.0 GEN 1 EXTERNAL HDD |
| Müüja koduleht | www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/expansion-desktop-3-5-DS2063-2102-WW-en_US.pdf |
| Number of drives | 1 |
| Saatekarbi kaal | 1.394 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 21 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 8 cm |
| Saatekasti sügavus | 22 cm |
| Ühik netokaal | 1.18 kg |
| Ühiku brutokaal | 1.394 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Üksuse kasti laius | 0.08 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Unit Brutto Volume | 0.003696 cubm |
| USB 3.0 | Yes |
| vormitegur | 3,5" |
