External SSD|TRANSCEND|ESD260C|1TB|USB 3.1|3D NAND|Write speed 460 MBytes/sec|Read speed 520 MBytes/sec|TS1TESD260C
- Laos olemas
- 323.44€
- Maksudeta: 260.84€
Kuumakse alates: 14.13 EUR
- Tootja: Transcend
- Mudel: 760557859123
- Tootekood: TS1TESD260C
- Saadavus: 1 tk
- ID: 337768
Kiire tarne
SSD series ESD260C , 1TB , USB 3.1 , Technology 3D NAND , Write speed 460 MBytes/sec , Read speed 520 MBytes/sec , Colour Silver
| Peamine | |
| Colour | Silver |
| Dimensions | 81.4 mm x 33.6 mm x 7.5 mm |
| Kategooria kood | SSX |
| Kirjeldus | Transcend's ESD260C is a portable solid state drive featuring a sturdy metallic case in a silver hue, a USB 3.1 Gen 2 interface for unmatched transfer rates, and a USB Type-C port. In addition, the ESD260C only weighs 33g, which is convenient to carry around. |
| Mudel | TS500GESD260C |
| Müüja koduleht | www.transcend-info.com/product/portable-ssd/esd260c |
| NAND flash technology | 3D NAND |
| Read speed | 520 MBytes/sec |
| Saatekarbi kaal | 0.15 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 4 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 11 cm |
| Saatekasti sügavus | 14.5 cm |
| SSD mahutavus | 1TB |
| SSD series | ESD260C |
| Ühik netokaal | 0.033 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.15 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Unit Brutto Volume | 0.000638 cubm |
| USB 3.1 | Yes |
| Write speed | 460 MBytes/sec |
