ALANTEC 19" 6U 600x450 wall-mounted cabinet, grey
- Laos olemas
- 102.35€
- Maksudeta: 82.54€
- Tootja: AAN
- Mudel: 5904204406444
- Tootekood: SW-6U-600-450-01-SA
- Saadavus: 5 tk
- ID: 399384
Kiire tarne
| Peamine | |
| Front door construction | Tempered glass |
| kaal | 13.5 kg |
| Laius | 600 mm |
| Lockable | Yes |
| Material thickness | 1.2 mm |
| Materjal | Steel |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Rack capacity | 6U |
| Sügavus | 450 mm |
| toote värv | Grey |
| Type | Wall mounted rack |
| Warnings | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet. |
