Yale Medium EN Fire Safe Fire-resistant gun and ammunition safe, S2 medium
- Laos olemas
- 518.01€
- Maksudeta: 417.75€
Kuumakse alates: 22.63 EUR
- Tootja: YAL
- Mudel: 5052847156308
- Tootekood: YEN/500/EEG1
- Saadavus: 4 tk
- ID: 396658
Kiire tarne
| Peamine | |
| Battery low indication | Yes |
| Battery type | 9V |
| Best uses | Weapon storage |
| Capacity | 36 L |
| Interior dimensions (W x D x H) | 330 x 280 x 390 mm |
| kaal | 67 kg |
| Kõrgus | 500 mm |
| Laius | 440 mm |
| Lock type | Combination lock |
| Locking | Yes |
| Power source type | Battery |
| Sügavus | 405 mm |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Yes |
| toote värv | Black |
| Warnings | Do not use force when operating the combination lock., Keep the product out of the reach of children., Always make sure the cartridge is closed to prevent accidental opening. |
