Yale Small EN Fire Safe – S2 small fire-resistant safe for guns and ammunition
- Laos olemas
- 480.98€
- Maksudeta: 387.89€
Kuumakse alates: 21.01 EUR
- Tootja: YAL
- Mudel: 5052847156292
- Tootekood: YEN/350/EEG1
- Saadavus: 5 tk
- ID: 396656
Kiire tarne
| Peamine | |
| Battery low indication | Yes |
| Battery type | 9V |
| Best uses | Weapon storage |
| Capacity | 22,2 L |
| Interior dimensions (W x D x H) | 330 x 280 x 240 mm |
| kaal | 52 kg |
| Kõrgus | 350 mm |
| Laius | 440 mm |
| Lock type | Combination lock |
| Locking | Yes |
| Power source type | Battery |
| Sügavus | 405 mm |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Yes |
| toote värv | Black |
| Warnings | Keep the product out of the reach of children., Always make sure the cartridge is closed to prevent accidental opening., Do not use force when operating the combination lock. |
